Sunday, September 24, 2023
More
  Ky model çizmesh mban sërish vendin e parë këtë vjeshtë!

  Mbajini mend këto modele çizmesh, sepse vjeshta erdhi…

  Vjeshta e këtij viti do të sjellë trende të reja edhe përsa i përket këpucëve. Të ngjyrave të ndryshme, modeleve me pak takë, modelet me majë, sandalet me rripa dhe çizmet deri në mesin e pulpës do të jenë disa nga modelet që do të kryesojnë.

  - Advertisement -

  Çizmet e modelit “cowboy” janë modeli që nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj këtë fillim shtatori.

  “HarperBazaar” është kujdesur t’i bëjë bashkë të gjitha modelet në një katalog, të cilin ne jua sjellim më poshtë:

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img