Sunday, September 24, 2023
More
  Kjo ngjyrë flokësh i shkon të gjitha vajzave! Cila është?

   

  Nëse do të duhej të zgjidhnim një ngjyrë flokësh që iu përshtatet të gjithave ajo është çokollata. Toni i thellë, çokollatë është perfekt për të gjitha fytyrat. Është një nuancë e shkëlqyer si për tonet e ftohta ashtu edhe për ato të ngrohta të lëkurës dhe i jep çdo lloji dhe teksture flokësh një pamje luksoze.
  Ajo që e bën më unike këtë nuancë janë reflektimet e shumta në dritë. Kini parasysh se një nuancë e tillë kërkon vetulla të theksuara. Dhe modelja e famshme amerikane Hailey Bieber ka zgjedhur këtë nuancë këtë vit, e cila “përputhet” në mënyrë perfekte me lëkurën e saj./beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img