Home Celebrities Aksesorë, aksesorë dhe vetëm aksesorë…

Aksesorë, aksesorë dhe vetëm aksesorë…

0
Aksesorë, aksesorë dhe vetëm aksesorë…

Me një xhiro të shpejtë në Instagramin e Orinda Hutës do të kuptoni menjëherë detajin që bën diferencën në pamjen tuaj.

Mjafton vendosja e një aksesori të vetëm, qoftë vëthë, unanza, varse apo syze, nëse do t’ja lini fokusin këtyre detajeve ato do t’i japin tjetër rëndësi veshjes suaj.

Nëse po mendoni se cili është aksesori i duhur, mjafton t’i hidhni një sy kombinimeve të Orindës, që me siguri do t’ju japin një mendje tjetër!/beautyfairalbania.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here