Monday, November 28, 2022
More

  4 modelet e çantave “must” për ‘Pranverë 2023

  A mundet një çantë të ndryshojë tërësisht pamjen tuaj?

  - Advertisement -

  Po mundet!

  Stilistët mendojnë se ka një fuqi të madhe zgjedhja e çantës suaj për t’i dhënë tjetër rëndësi veshjes.

  Në Londër dhe New York stilistët kanë prezantuar 4 modelet e çantave më “in” për Pranverë 2023.

  Ne ju sjellim më poshtë disa prej tyre, ndërsa ju bëni zgjedhjet tuaja!/beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img