Monday, November 28, 2022
More

  5 sekretet e bukurisë së Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez ka zbuluar sekretin e bukurisë së saj. Sipas yllit ndërkombëtar, gjumi është “çelësi” i paraqitjes së saj.

  - Advertisement -

  Artistja 52-vjeçare është e bindur se të flesh të paktën 7 orë është më efektive se çdo produkt i shtrenjtë dhe është një pjesë kyçe e regjimit të saj të bukurisë, të cilën ajo e përshkruan si 5 S-të, “SPF, serume, supplement, sano, sleep/krem kundër diellit, serum, suplemente, të jetosh mire dhe të flesh”.

  lg.php.gif

  “Ne nuk e vlerësojmë gjumin. Megjithatë, kam zbuluar se gjumi për mua është sekreti më i nënvlerësuar i bukurisë. Është një nga parimet e JLo Beauty dhe pjesë e 5S-ve të mia: Krem dielli, Serum, Suplemente, (vivir) Sano dhe gjumi”, ka thënë ajo.

  Kujtojmë se JLo ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj perfekte në çdo dalje publike për shkak të formave perfekte dhe fytyrës shumë të pastër./beautyfairalbania.al

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img