Saturday, May 27, 2023
More
  Rastet kur Dua Lipa dhe Kylie Jenner bënë xing me veshjet e tyre

  Kylie Jenner dhe Dua Lipa kanë bërë shpeshherë xing me veshjet e tyre.

  - Advertisement -

  Dy yjet ndërkombëtarë kanë zgjedhur xhaketën rozë “oversize”, të cilën e kanë veshur në formën e një xhaketë fustani.

  Sakaq Dua dhe Kylie kanë zgjedhur edhe herë tjetër veshje të njëjtë, si rasti i body-t i hapur përpara.

  Të jetë ky një tregues se vajzat kanë të njëjtat shije? Nuk do të ishte aspak çudi!

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img