Sunday, September 24, 2023
More
  Mbani shënime! 10 modelet e fustaneve më ‘in’ për këtë vjeshtë

  Vjeshta është pranë dhe revistat ndërkombëtare janë kujdesur t’i rendisin të gjitha modelet e veshjeve që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj.

  - Advertisement -

  Ndonëse fustanet me printe lulesh mbeten kombinimi i duhur për verën, modelet e tjera të gjata dhe në ngjyrat e tokës janë ato që i rrinë përshtat vjeshtës.

  Harperbazaar sjell më poshtë modelet më interesante të këtij sezoni që po afron pak para se ai të nisë:

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img