Sunday, May 28, 2023
More
  Kjo veshje do të jetë kryefjalë e vjeshtës suaj, (mbani shënime)

  Vjeshta po afron dhe revistat ndërkombëtare janë kujdesur të sjellin trendet e veshjeve më moderne për këtë sezon.

  - Advertisement -

  Xhinset e zbardhura, të drejta e të çara do të jenë kryefjala e këtij sezoni së bashku me xhaketat xhins, të cilat plotësojnë një “look” totalisht xhins.

  Edhe yjet e njohur ndërkombëtarë kanë guxuar jo pak herë me veshjet e tyre xhins. Të fundit që kanë zgjedhur një kombinim të tillë kanë qenë Rihanna dhe Assap Rocky në një mbrëmje.

  Më poshtë ju sjellim modelet që “HarperBazaar” i ka mbledhur në një katalog të vetëm dhe mbani shënimet për blerjet e muajve të ardhshëm:

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img