Sunday, December 3, 2023
More
  Mozzik sapo na tregoi po përjeton një romancë, por me kë?

  Mozzik është një nga reperat më të komentuar pērsa i përket jetës personale.

  Pas përfundimit të lidhjes me Loredanës, mesa duket Mozzik ka vendosur ta lerē veten të përjetojë një romancë tjetër.

  - Advertisement -

  Të paktën këtë na ka lënë të nënkuptojmë nga postimet e tij në Instagram .

  Ai na publikuar një dhomë të mbushur me petale trëndafilash dhe fansat menjëherë nisë aludimet se reperi është në një lidhje të re.

  Ose ndoshta është pjesë e ndonjë videoklipi. Nuk dimë ta themi me saktësi, prandaj na duhet të presim që vetë Mozzik ta konfirmojë ose ta mohojë.

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img