Home Editorials Beauty Mozzik sapo na tregoi po përjeton një romancë, por me kë?

Mozzik sapo na tregoi po përjeton një romancë, por me kë?

0
Mozzik sapo na tregoi po përjeton një romancë, por me kë?

Mozzik është një nga reperat më të komentuar pērsa i përket jetës personale.

Pas përfundimit të lidhjes me Loredanës, mesa duket Mozzik ka vendosur ta lerē veten të përjetojë një romancë tjetër.

Të paktën këtë na ka lënë të nënkuptojmë nga postimet e tij në Instagram .

Ai na publikuar një dhomë të mbushur me petale trëndafilash dhe fansat menjëherë nisë aludimet se reperi është në një lidhje të re.

Ose ndoshta është pjesë e ndonjë videoklipi. Nuk dimë ta themi me saktësi, prandaj na duhet të presim që vetë Mozzik ta konfirmojë ose ta mohojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here