Home Editorials Beauty Rikthehet Britney Spears! Bëhuni gati për hitin e saj të radhës, ja detajet!

Rikthehet Britney Spears! Bëhuni gati për hitin e saj të radhës, ja detajet!

0
Rikthehet Britney Spears! Bëhuni gati për hitin e saj të radhës, ja detajet!

Britney Spears ka vendosur të rikthehet në muzikë dhe mesa duket këtë rikthim ja ka besuar artistit Elton John.

Ata do të këndojnë këngën klasiken “Tiny Dancer”.

Ka qenë faqja e njohur “Page Six” që ka zbuluar se Britney dhe Elton u takuan në një studio regjistrimi në Beverly Hills për të përgatitur performancën e shumëpritur të “Tiny Dancer”.

Burimi ka treguar gjithashtu se “Universal Music” ka caktuar një datë për publikimin e këngës e cila është në muajin gusht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here