Home Editorials Beauty Do rikthehet në muzikë? Ja për çfarë projekti po punon tani Rihanna

Do rikthehet në muzikë? Ja për çfarë projekti po punon tani Rihanna

0
Do rikthehet në muzikë? Ja për çfarë projekti po punon tani Rihanna

Rihanna jo që nuk ka ndermend të rikthehet në muzikë, por ajo po bëhet gati për një projekt të ri në lidhje me bukurinë.

Ndërsa fansat e saj presin një album të ri, projekti i ri për të cilin po punon Rihanna, është larg muzikës.

Sipas Billboard, Rihanna paraqiti dy kërkesa për të regjistruar emrin e “Fenty Hair”. Informacioni i publikuar nga Billboard tregon se Rihana ka nisur kërkesën për regjistrim më 15 korrik.

Komapania e saj e re “Fenty Hair” do të shesë dhe krijojë aksesorë flokësh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here