Home Editorials Beauty Vajza vëmendje! Ylli Limani po kërkon një vajzë për lidhje serioze

Vajza vëmendje! Ylli Limani po kërkon një vajzë për lidhje serioze

0

Ylli Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të dashur dhe i preferuar sidomos nga vajzat.

Së fundmi Ylli është shfaqur duke shijuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Ledri Vula “Tonat”

Ylli ka publikuar disa foto në InstaStory në plazh dhe ka shkruar se tani i ka mbetur vetëm të gjej një të dashur për seriozisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here