Home Editorials Fashion Fundet sensuale që do bëjnë namin këtë verë: Disa ide si t’i kombinoni

Fundet sensuale që do bëjnë namin këtë verë: Disa ide si t’i kombinoni

0
Fundet sensuale që do bëjnë namin këtë verë: Disa ide si t’i kombinoni

E urreni ose e doni, fundi me disa rripa i lidhur lart në bel është padyshim fundi më seksi i kësaj vere. Të gjithë tashmë e kanë veshur atë. Kur themi të gjithë, nënkuptojmë modele dhe influencues që janë ‘përgjegjës’ për të kthyer çdo gjë në trend.

Të gjithë jemi këtu për ta bërë atë pjesë të garderobës sonë të përditshme.

Fundi është i përsosur për çdo rast: Nëse dëshironi ta vishni në punë, kombinoni atë me një këmishë prej linoje të gjerë dhe nëse jeni të interesuar për jetën e natës, shoqëroni atë me një bluzë crop top.

Ky trend mund të jetë paksa seksi, por të gjithë e dimë se vera ju bën më sensuale. Pra, pse të mos vishni fundin më të nxehtë ndonjëherë dhe të shijoni mbrëmjen tuaj?

Shikoni më poshtë disa ide:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here