Sunday, September 24, 2023
More
  3 truket e makeup-it që përdor Kourtney Kardashian

  1.Përqafoj tonet e ngrohta

  “I mbaj tonet përgjithësisht mjaft të ngrohta për t’i dhënë gjallëri lëkurës, për ta mbajtur atë të mos dukej shumë e zymtë dhe dramatike, veçanërisht gjatë natës për të kapur foton perfekte me blic”, është shprehur Kourtney.

  - Advertisement -

  2. Përdor bronz në vend të tonit të syve

  “Për sytë, fillova të kuptoj që bronzi funksionon mirë për këtë pasi lidhet me të gjithë pamjen.”

  3. E bën pak të çrregullt

  “Më pas sfumoj penelin i zi për t’i bërë sytë pak më tërheqës”

  Other Articles

  spot_img

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  spot_imgspot_img